Vihyna – kvalitní ponožky a spodní prádlo pro každodenní pohodlí

Novinky
tất gấu mèo hồng
Novinka
70 Kč
Měrná cena: 70 Kč / 1 ks

Dámské kašmírové ponožky PESAIL MJ14 s veselými motivy roztomilých zvířátek, jako jsou kočičky, pejsci a medvídci, které příjemně zahřejí a zpestří zimní outfit.

+ další
Kód: MJ14/35-38/CERNA
Dámské módní kašmírové návleky na nohy JT91  Pesail
Novinka
120 Kč
Měrná cena: 120 Kč / 1 ks

Elegantní dámské návleky Pesail z příjemného kašmírového materiálu, které příjemně zahřejí nohy a zároveň doplní zimní outfit stylovým vzhledem.

+ další
Kód: JT91/BILA
Photoroom 20260906 141941
Novinka
420 Kč
Měrná cena: 105 Kč / 1 ks

Pánské boxerky Fannifen M6715 z příjemného bambusového materiálu, který je měkký, prodyšný a pohodlný pro každodenní nošení.

+ další
Kód: M6715/M
Photoroom 20260906 052337
Novinka
420 Kč
Měrná cena: 105 Kč / 1 ks

Pánské bambusové boxerky v balení 4 kusů s výrazným motivem lva, které spojují měkký materiál, pohodlný střih a příjemný pocit při každodenním nošení.

+ další
Kód: M6787/M
inbound8854281417240477329
Novinka
250 Kč
Měrná cena: 62,50 Kč / 1 ks

Dámské bílé kašmírové termo ponožky ve zpevněném hřejivém provedení, které jsou měkké, hebké a příjemně zahřejí během chladných zimních dnů.

+ další
Kód: M725-02/35-38
tất giáng sinh 3
Novinka
210 Kč
Měrná cena: 70 Kč / 1 ks

3 Pack - Dámské Vánoční ponožky Pesail Thermo Alpaca

+ další
Kód: 742/35-38
inbound2867756075357390064
Novinka
170 Kč
Měrná cena: 85 Kč / 1 ks

Dámské termo ponožky Pesail LY120 s až 90% podílem hřejivého vlasového materiálu z martenů, který poskytuje mimořádnou měkkost a příjemné teplo. ❄️ Díky termo provedení jsou...

+ další
Kód: LY120-1/35-38
Photoroom 20260928 183604
Novinka
120 Kč
Měrná cena: 120 Kč / 1 ks

Dámské kašmírové termo ponožky GL 008-10 s extra hřejivým provedením, které pomáhá udržet chodidla v teple i během velmi chladných dnů až do −30 °C.

+ další
Kód: GL008-10/39-42/BILA
inbound5784579824229296034
Novinka
90 Kč

Pánské ponožky M0009 z alpakové vlny, které vynikají příjemnou hřejivostí, měkkostí a pohodlím pro chladné zimní dny.

+ další
Kód: M0009/39-42/CERNA
inbound3836953840407747014
Novinka
160 Kč
Měrná cena: 80 Kč / 1 ks

Dámské ponožky AMZF z příjemné alpakové vlny, které jsou měkké, hřejivé a pohodlné pro chladné dny.

+ další
Kód: 808/35-38
Nejprodávanější dámské spodní prádlo
4 PACK Dámské kalhotky 3991 Greenice
400 Kč
Měrná cena: 100 Kč / 1 ks

Dámské kalhotky Greenice s proužkovaným vzorem – 4 ks v balení se zvýšeným pasem, které zajišťují pohodlí i elegantní vzhled.

+ další
Kód: 3991/L-XL
3 PACK Dámské kalhotky 6583 Greenice
3 PACK Dámské kalhotky 6583 Greenice
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
240 Kč
Měrná cena: 80 Kč / 1 ks

Elegantní dámské kalhotky Greenice 6583 v čistém jednobarevném designu. Pohodlné provedení a příjemný materiál jsou ideální pro běžné každodenní nošení.

+ další
Kód: 6583/L-XL
3 PACK Dámské kalhotky 3942 Greenice
240 Kč
Měrná cena: 80 Kč / 1 ks

Dámské kalhotky Greenice – 3 ks v balení s proužkovaným vzorem, které nabízejí pohodlí, styl a moderní vzhled pro každodenní nošení.

+ další
Kód: 3942/L-XL
Photoroom 20260921 024029
240 Kč
Měrná cena: 80 Kč / 1 ks

Dámské kalhotky Greenice, 3 ks v balení, které nabízejí pohodlí, jemný materiál a ideální střih pro každodenní nošení.

+ další
Kód: 9526Z/XL-XXL
M 4190B
85 Kč

Dámské bambusové kalhotky, které nabízejí maximální pohodlí, prodyšnost a jemnost pro každodenní nošení.

+ další
Kód: M-4190B/L/BILA
Dámské sportovní podprsenky 2752 Greenice
125 Kč

Dámská sportovní podprsenka 2752, která poskytuje pohodlnou oporu, volnost pohybu a maximální komfort při sportu i každodenním nošení.

+ další
Kód: 2752/M-L/ZLUTA
YW4258
6 PACK Dámské bavlněné kalhotky YW4258 Fanifen
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
480 Kč
Měrná cena: 80 Kč / 1 ks

Dámské kalhotky Greenice s proužkovaným vzorem – 6 ks v balení se zvýšeným pasem, které zajišťují pohodlí i elegantní vzhled.

+ další
Kód: YW4258/L
6 PACK Elastické kalhotky 3020 Greenice
540 Kč
Měrná cena: 90 Kč / 1 ks

Pohodlné dámské kalhotky z jemného materiálu

+ další
Kód: 3020/XL-XXL
4 PACK Dámské bambusové kalhotky 6753 Greenice s vysokým pasem
380 Kč
Měrná cena: 95 Kč / 1 ks

Dámské bambusové kalhotky 6753 Greenice s vysokým pasem, které nabízejí maximální pohodlí, prodyšnost a jemnost pro každodenní nošení.

+ další
Kód: 6753/S-M
Dámský bambusový boxer
60 Kč

Dámské boxerky, které nabízejí pohodlí, jemný materiál a ideální střih pro každodenní nošení.

+ další
Kód: 3393/M-L/BILA
Nejprodávanější pánské spodní prádlo
G536
105 Kč

Pánské bavlněné boxerky Pesail, které nabízejí pohodlí, prodyšnost a ideální střih pro každodenní nošení.

+ další
Kód: G536/L/AZUROVA
Pánský bavlněný boxer T0265 Pesail
Pánský bavlněný boxer T0265 Pesail
Průměrné hodnocení produktu je 3,0 z 5 hvězdiček.
105 Kč

Pánské bavlněné boxerky Pesail, které nabízejí pohodlí, prodyšnost a ideální střih pro každodenní nošení.

+ další
Kód: T0265/M/ORAZOVA
Photoroom 20260909 170004
Akce
569 Kč –5 %
540 Kč
Měrná cena: 90 Kč / 1 ks

6x pánské bambusové boxerky Greenice, které nabízejí maximální pohodlí, prodyšnost a stylový sportovní design.

+ další
Kód: 4634/XL-XXL
3x Pánské bavlněné boxerky T0269-1 Pesail
315 Kč
Měrná cena: 105 Kč / 1 ks

Pánské bavlněné boxerky Pesail, které nabízejí pohodlí, prodyšnost a ideální střih pro každodenní nošení.

+ další
Kód: T0269-1/L
Photoroom 20260906 041523
420 Kč
Měrná cena: 105 Kč / 1 ks

Pánské bavlněné boxerky Pesail, které nabízejí pohodlí, prodyšnost a ideální střih pro každodenní nošení.

+ další
Kód: T0255/L
set 5 quần
480 Kč
Měrná cena: 96 Kč / 1 ks

Bavlněné pánské slipy C8002 Pesail, které nabízejí měkkost, prodyšnost a pohodlný střih pro každodenní nošení.

+ další
Kód: C8002/L
M6769
4x Pánské bambusové boxery M6769 Fannifen
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
400 Kč
Měrná cena: 100 Kč / 1 ks

4x pánské bambusové boxerky Fannifen s proužkovaným designem, které nabízejí maximální pohodlí, prodyšnost a antibakteriální vlastnosti pro každodenní nošení.

+ další
Kód: M6769/M
Photoroom 20260921 015151
420 Kč
Měrná cena: 105 Kč / 1 ks

Pánské bavlněné boxerky Pesail, které nabízejí pohodlí, prodyšnost a ideální střih pro každodenní nošení.

+ další
Kód: T033/L
T091
5x Pánské bavlněné boxery T091 Pesail
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
525 Kč
Měrná cena: 105 Kč / 1 ks

Pánské bavlněné boxerky Pesail, které nabízejí pohodlí, prodyšnost a ideální střih pro každodenní nošení.

+ další
Kód: T091/L
4002z
400 Kč
Měrná cena: 100 Kč / 1 ks

4x pánské boxerky Drak Greenice, které kombinují pohodlí, styl a moderní design pro každodenní nošení.

+ další
Kód: 4002Z/XL-XXL
Akční zboží
Photoroom 20260909 170004
Akce
569 Kč –5 %
540 Kč
Měrná cena: 90 Kč / 1 ks

6x pánské bambusové boxerky Greenice, které nabízejí maximální pohodlí, prodyšnost a stylový sportovní design.

+ další
Kód: 4634/XL-XXL
5 PACK - Dámské letní ponožky Cosas s motivem kočky
Akce
249 Kč –20 %
199 Kč
Měrná cena: 39,80 Kč / 1 ks

Sada 5 párů ponožek s roztomilým motivem koček v jasných barvách, vhodná na každodenní nošení nebo jako dárek.

+ další
Kód: LM125-24/35-38
6 PACK - Dámské boxerky Blue Rose
Akce
540 Kč –11 %
6 PACK - Dámské boxerky Blue Rose
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
480 Kč
Měrná cena: 80 Kč / 1 ks

3 PACK dámské boxerky Blue Rose, které nabízejí pohodlí, jemný materiál a moderní styl pro každodenní nošení.

+ další
Kód: 7046/S-M
6x Pánské boxerky Lebka Greenice
Akce
660 Kč –22 %
510 Kč
Měrná cena: 85 Kč / 1 ks

6x pánské boxerky Lebka Greenice, které kombinují pohodlí, styl a moderní design pro každodenní nošení.

+ další
Kód: 4879/XL-XXL
6x Pánské boxerky Kostra Greenice
Akce
660 Kč –22 %
510 Kč
Měrná cena: 85 Kč / 1 ks

6x pánské boxerky Kostra Greenice, které kombinují pohodlí, styl a moderní design pro každodenní nošení.

+ další
Kód: 4880/XL-XXL
6x Pánské boxerky 4920 Greenice
Akce
660 Kč –22 %
510 Kč
Měrná cena: 85 Kč / 1 ks

Pánské boxerky Greenice 4920 nabízejí příjemný materiál, pohodlný střih a skvělé padnutí pro každodenní nošení.

+ další
Kód: 4920/M/L
inbound4475042604173448882
Akce
250 Kč –20 %
199 Kč
Měrná cena: 66,33 Kč / 1 ks

Dámské bavlněné ponožky s veselým motivem třešniček a srdíček, které jsou měkké, pohodlné a skvěle doplní každodenní outfit.

+ další
Kód: 799/35-38
Photoroom 20260906 204855
Akce
400 Kč –50 %
200 Kč

Pánské bavlněné slipy Greenice v balení 4 kusů, se dvěma růžovými a dvěma žlutými kusy, pro pohodlné a příjemné každodenní nošení.

+ další
Kód: 736/M
3 PACK Vánoční ponožky variant 2 AMZF
Akce
150 Kč
Měrná cena: 50 Kč / 1 ks

Veselé dámské ponožky AMZF v balení 3 párů s vánočními motivy, které přinesou sváteční atmosféru a pohodlí do chladných zimních dnů.

+ další
Kód: 727/35-38
3 PACK Vánoční ponožky AMZF 🎄
Akce
150 Kč
Měrná cena: 50 Kč / 1 ks

Veselé dámské ponožky AMZF v balení 3 párů s vánočními motivy, které přinesou sváteční atmosféru a pohodlí do chladných zimních dnů.

+ další
Kód: 721/35-38
Vihyna – kvalitní ponožky a spodní prádlo pro každodenní pohodlí

Vihyna je e-shop s oblečením a módními doplňky. V naší nabídce najdete například ponožky, spodní prádlo každodenní použití. Dbáme na široký výběr, kvalitní zboží a příjemný nákupní zážitek pro každého zákazníka.